Novinky

Novinky z oblasti BOZP, PO a firmy Extéria

Novinky v oblasti BOZP

14. dubna v 12:25 - Ministerstvo přišlo s návrhem chránit zaměstnance před stresem v zaměstnání, respektive s návrhem, jak stresu na pracovišti především předcházet. Tento návrh by měl být součástí připravované novely v oblasti BOZP. Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová tvrdí, že je stres v zaměstnání fenoménem dnešní doby a že prevence proti vzniku stresu na pracovišti, by měla být nezbytnou součástí bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Vliv stresu na psychiku zaměstnance by měla být posuzována individuálně.

Požární ochrana

21. září v 11:47 - Jednou z nejdůležitějších součástí BOZP v každé firmě či společnosti je zajištění požadavků požární ochrany. Zde je stručný přehled základních povinností, které by každá ať už fyzicky či právnicky podnikající osoba měla co nejpřísněji hlídat a zajistit nejen na pracovišti.

Školení od firmy Extéria na BOZP a PO

14. července v 12:26 - Firma Exteria Vám přináší přehled o tom, proč je důležité projít školením bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci – BOZP při nástupu na novou pracovní pozici. Stejně tak jako školením požární ochrany – PO. Zaměstnanec, který neprošel tímto školením, nemůže být zařazen do běžného pracovního procesu.