Extéria zkušenosti

V dnešní době se dá podnikat skutečně v jakémkoliv oboru. Pokud milujete gastronomii, otevřete si restauraci, jestliže milujete módu, založíte si svou vlastní módní značku. Jestliže chcete pomáhat podnikatelům, rozhodnete se zaměřit se na bezpečnost práce a požární ochranu.

Tento obor má skutečně budoucnost, vždyť už nyní se mezi námi pohybují podnikatelé, kteří si díky neznalosti BOZP koledují o pěkně mastné pokuty, pokud by k nim náhodou zavítala neohlášená kontrola ze státní správy.

Jestliže byste se skutečně rozhodli pomáhat podnikatelům, vaším konkurentem by byla společnost Extéria, která se na trhu pohybuje už nějaký ten pátek (konkrétně od roku 2011). Zaměřuje se právě na přípavu firem na neohlášené, ale i ohlášené kontroly. Pomáhá jim s bezpečností práce i s požární ochranou, provádí revize i pravidelná školení, která si klienti cení.

Firma za dobu, co působí na trhu, získala skutečně mnoho klientů, kteří udělili firmě vážně skvělé reference a recenze.

 

Extéria reference

Společnost Extéria zajistila školení všech zaměstnanců obsluhujících křovinořezy, sekačky a motorové pily. Pracovní úraz pomohla zapsat do knihy úrazů, sepsat záznam o úrazu a odeslala příslušným státním úřadům a pojišťovně. Jsme velmi spokojeni s jejich odborným profesionálním přístupem.

obec Čestlice

Oceňuji rychlost – pomoc byla skutečně ve chvíli, kdy jsme potřebovala. Díky firmě Extéria jsem připraven i na tu neohlášenou kontrolu z OIP.

                Tereza Podolská, Praha

Mohu jen doporučit, jako jednu z mála profesionálních firem, která mi ušetřila čas a nemalé finanční prostředky.

Majitelka sítě lékáren

Firma Extéria mi pomohla pracovní úraz zapsat do knihy úrazů, sepsat záznam o úrazu a odeslala záznam příslušným státním úřadům a pojišťovně. Jsem velmi spokojen s jejich odborným profesionálním přístupem.

                Jan Nový, Kladno